top of page

O mne :-)

Mobil: 0905 621 084

E-mail: ivana@veselajoga.sk

Web: www.veselajoga.sk

OZ Anielka

konatel: Ivana Kuricová

IČO: 48413038

IBAN: SK40 8360 5207 0042 0563 0100 

 

Kde nás nájdete: 

Centrum Dandala

https://www.facebook.com/mojadandala/

Brnianska 13, Vchod z Prokopa Veľkého, Bratislava

Moje meno je Ivana Kuricová. Som šťastnou mamou svojich dvoch dcér, Danielky a Júlie a robím prácu svojich snov. 

 

Svoje jogové vzdelanie som získala v Českej Asociácii Detskej Jógy v Prahe. Som certifikovaný Cvičitel Jógy II. triedy, mám absolvovaný kurz Jóga a Deti I., detskú Jógovú Terapiu a kurz jogy pre teenagerov. Som certifikovaná trénerka Rainbow kids Yogy, ktorú som absolvovala v Londýne.

 

Deti necvičia jogu, deti sú jogou. Nepotrebujú vedieť na čo je daná pozícia dobrá, cvičia tak ako im to je prirodzené a ako ich to baví. 

Pri svojej dcérke som si uvedomila aké je dôležité pristupovať k deťom s rešpektom, úctou a bezpodmienečnou láskou. Obdivujem na nich ich prirodzenosť a ak sa s nimi naučíme komunikovať, zistíme akým sú nám zrkadlom. Verím na partnerskú komunikáciu a pozerám sa na deti ako na našich veľkých učiteľov. 

 

Deti sú úžasné stvorenia a od svojho narodenia sú pripravené poznávať svet. Je len na nás ako im ho predstavíme. Ako bezpečné miesto, kde si môžu dovoliť byť dieťaťom. Svet, ktorý čaká na to, aby každé dieťa mohlo ukázať svoju jedinečnosť. Dajme deťom krídla a pocit, že môžu byť všetkým čím len chcú...

 

Neverím na dobré a zlé deti, verím na spokojné a nespokojné deti.

Veľmi rada by som naučila deti ako si vytvoriť priestor sami pre seba, ako sa zastaviť, preniesť svoju pozornosť aspoň na chvíľku do seba a byť tu a teraz. 

 

 

  • Facebook Clean
Veselá Jóga na Facebooku

Kontaktujte ma:

Správa bola úspešne poslaná!

Osvedčenia:

bottom of page