top of page

Soundhealing - terapia zvukom pre deti 

Aj v detskej hlave to môže byť náročné

Deti vnímajú svet intenzívne, otvorene, citlivo. Majú svoje potreby, chú byť vypočuté, pochopené, milované. Napriek našej snahe vytvoriť im bezpečný priestor, aj deti zažívajú náročné situácie. Môžu prežívať stres, strach, úzkosť, prechádzajú rôznymi výzvami tak ako aj my dospelí. 

 

Toto sa môže  odraziť na ich psychickom a fyzickom zdraví. Môžeme vnímať zmenu správania, nervozitu, dieťa sa nevie upokojiť, má problém so zaspávaním, prípadne sa začne pocikávať, mať problémy s rečou, zmení sa držanie tela. 

Detská hlava je plná myšlienok, pocitov, vnemov. Pomocou zvukov zo spievajúcich misiek sa vieme dostať na miesto kde je ticho. Vnimame len zvuky, vibrácie, ktoré prechádzajú celým našim telom a stávame sa tým zvukom...

Soundhealing_Dandala2.jpg

"Pri terapii vytvárame pre dieťa bezpečné prostredie, v ktorom sa bude cítiť šťastne a uvoľnene."

Naladíme sa naspäť do rovnováhy...

 

​Spievajúce misky deti prenesú do čarovného sveta kde zvuk začína a končí, prichádza a odchádza... ako naše pocity, ako vlny na mori, ako náš dych... So zvukom prichádza vibrácia, ktorá prechádza celým našim telom a vylaďuje nás.

 

Na ceste im zahrajú zvonkohry, zacinkajú zvončeky, nepríjemné pocity odfúkne silný gong a spojí nás so zemou.  Zvuková harmonizácia prináša hlboké uvoľnenie a dochádza k regenerácii celého tela. 

Soundhealing_Dandala.jpg

​Čo sú spievajúce misky

Ide o terapeutický rezonančný nástroj. Skladá sa zo siedmich kovov, Každej planéte je pridružený jeden kov.  Miešaním kovov, vznikli misky. Keď ju držíte, ako by ste mali v rukách celý vesmír.

 

Spievajúce misky majú svoju vibráciu, frekvenciu. Stretnú sa s tou našou a vyladia nás. Misky nás ozdravujú, očisťujú, spoja nás so sebou samým. Uhladia nás. Započúvame sa do zvukov, cítime vlny vibrácie, príjemné šteklenie, myšlienky sa strácajú a zostávame v prítomnosti. Z disharmónie do harmónie. Stávame sa pokojnou hladinou.

 

 Ovplyvňujú krvný obeh, lymfatický systém... V dospelosti približne 60 % našeho tela tvorí voda, tekutiny. Vibrácie z misiek cestujú našim krvným obehom, lymfou, nervovým systémom ako keď hodíme kameň do vody a ten spraví kruhy.  Prechádzajú celým telom, dostávajú sa do našich buniek. 

Terapie pre deti

"Misky nám roztancujú celé telo"
IMG_4039_edited_edited.jpg

- Dížka trvania 35 min

- Individuálne terapie od 0 rokov s rodičom 

- Individuálne terapie od 4 rokov, prítomnosť rodiča vítaná.

- Skupinové terapie

bottom of page