top of page

Ponúkame

Joga pre deti
od 5 do 10 rokov

 

Joga je v tomto veku hlavne hra. Je to zábavná cesta za zážitkami.

 

Putujeme rôznymi dopravnými prostriedkami, robíme si sendvič, skáčeme ako pukance...to všetko so svojim telom, ktoré sa stáva silnejším a flexibilnejším. Deti sa naučia správne držať telo, dýchať, uvolniť sa....

Joga pre mládež
od 10 do 16 rokov

 

Joga zostáva aj v tomto veku stále zábavná, ale deti už cvičia náročnejšie cviky na silu a rovnováhu.

Súčasťou každej hodiny sú mindfulness cvičenia, nácvik meditácie a relaxácia. Deti sa učia pracovať so svojimi myšlienkami, pocitmi...

 

Stále sa kladie dôraz na správne držanie tela a dýchanie. Deti sa učia spolupráci, ale vedia byť aj sami so sebou a vnímať prítomnosť. Učia sa sústrediť a upokojiť svoju myseľ. Joga je dobrým základom pre všetky ostatné športy. 

Joga Art

 

 

Krásne a jemné spojenie jogy a kreatívneho procesu. Jednu hodinu budeme tvoriť, maľovať, vystrihovať... dáme si malé občerstvenie a potom si spolu zacvičíme. 

Joga & Muzikoterapia


Jemné spojenie jogy a hudby, ktoré otvára cestu k sebe. Deti hudbu milujú.

Prostredníctvom jednoduchých rytmov sa deti naučia rozdiel medzi hlasno a potichu, pomaly a rýchlo. Naučia sa prejaviť a ovládať svoje emócie... radosť, hnev, energiu.

Ranné vtáča 
Joga & raňajky

 

Našou snahou je naučiť deti jesť zdravo a s radosťou.

 

Mať pôžitok zo zdravého jedla a vedieť si ho vedome vychutnať je základom zdravého vzťahu so svojim telom.Veľmi radi vám s týmto pomôžeme :)

Rodinná joga

 

Sľubujem, že bude zábava. Staneme sa deťmi a spolu s tými našimi si zacvičíme, zaskáčeme, zatancujeme.

 

Budeme pevní ako surová špageta, uvoľnení ako puding. Pôjdeme na výlet loďou, alebo balónom... pridáme aj trošku jogovej akrobacie a na záver nás čaká voňavá relaxácia.

bottom of page